Zapraszamy na Zakończenie wakacji z zabytkowym Jelczem | Stowarzyszenie na rzecz rozwoju transportu publicznego w Bydgoszczy
Nasze zabytkowe autobusy Wydarzenia — 02 września 2015

Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę naszej wakacyjnej imprezy zabytkowym Jelczem M11. Przejazd odbędzie się w sobotę, 12 września.

Podczas naszej około 100-kilometrowej podróży odwiedzimy m.in. Mroczę, Więcbork i Koronowo – gdzie m.in. poszukamy śladów zamkniętych linii kolejowych. Zaczynamy o godz. 10:00 przy ul. Sportowej (przed stadionem Polonii), skąd udamy się na dworzec PKP, gdzie poczekamy na przyjazd pociągu z Poznania o 10:19.

Zakończenie wakacji z Jelczem 2014. Wspólne zdjęcie Zakończenie wakacji z zabytkowym Jelczem (3). Fot. Paweł Lawrenz.jpg

W trakcie przejazdu nad jeziorem odbędzie się tradycyjny grill. Organizatorzy zapewniają sztućce, talerze, pieczywo i przyprawy. Jedzenie i napoje prosimy zapewnić sobie we własnym zakresie. Podczas przejazdu zatrzymamy się przy sklepie.
Na wspólny przejazd zapraszamy osoby pełnoletnie. Koszt udziału wynosi 30 zł, jest to zrzutka na paliwo oraz na kontynuację prac konserwacyjnych przy autobusie.

Chęć udziału prosimy potwierdzić wypełniając formularz: http://goo.gl/forms/KOdxnIzgQf

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy:)

Share

About Author

Robert Reimus

(0) Odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *