Zapraszamy do udziału w konkursach z okazji Dnia bez Samochodu! | Stowarzyszenie na rzecz rozwoju transportu publicznego w Bydgoszczy
Wydarzenia — 07 września 2014

Z okazji Europejskiego Dnia bez Samochodu, którego tegoroczne obchody odbędą się w poniedziałek 22 września 2014r., zapraszamy do udziału w dwóch konkursach przygotowanych przez Stowarzyszenie na rzecz rozwoju transportu publicznego w Bydgoszczy.

 

„Pokoloruj zabytkowy autobus w wymarzony sposób”

Zapraszamy do udziału w konkursie rysunkowym dzieci z przedszkoli i klas I-III, wystarczy pobrać kartę konkursową, wydrukować ją, pokolorować w wymarzony sposób autobus, a następnie przynieść kartę 22 września na Wyspę Młyńską.

 

„Jak będzie wyglądała komunikacja miejska za 100 lat?”

Jak sobie wyobrażacie autobusy, tramwaje, pociągi, metro za 100 lat? Użyjcie swojej wyobraźni i narysujcie jak Waszym zdaniem będzie wyglądała komunikacja miejska w XXII wieku. Wielkość i technika pracy są nieograniczone. Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci od IV klasy i starsze.

Prace należy przynieść do stoiska Stowarzyszenia podczas obchodów Europejskiego Dnia bez Samochodu 22 września. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone.

Już wkrótce opublikujemy listę atrakcji przygotowanych przez organizatorów – odwiedzajcie naszą stronę.

A tak wyglądał Dzień bez samochodu rok temu…

Share

About Author

Robert Reimus

(0) Odpowiedzi

Komentowanie wyłączone.