Wylicytuj podróż tramwajem. Pomóż najmłodszym i najstarszym! | Stowarzyszenie na rzecz rozwoju transportu publicznego w Bydgoszczy
Działamy Wydarzenia — 05 stycznia 2015

Tradycyjnie już w drugą niedzielę stycznia odbędzie się w całej Polsce finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dokładnie 11 stycznia 120 tysięcy wolontariuszy wyjdzie na ulice nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast w wielu krajach na świecie, żeby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przez 22 lata działalności zakupiła tysiące urządzeń za kwotę ponad 590 mln zł. Wszystko dzięki hojności darczyńców.

W tym roku zachęcamy do wsparcia WOŚP w nietypowy sposób. Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji 1,5-godzinnego przejazdu zabytkowym tramwajem!

Konstal 5N, zajezdnia przy ul. Toruńskiej, fot. Mateusz Machel Wagon Herbrand, fot. Jakub Kawczyński (2)

Zabytkowe tramwaje typu N i Herbrand pojawiają się na naszych ulicach w wakacyjne weekendy, podczas Europejskiego Dnia bez Samochodu oraz innych wydarzeń. Na wylicytowany przejazd możesz zabrać rodzinę, przyjaciół lub też kolegów z pracy. Zarówno przejazd (dla maksymalnie 20 osób), jak i jego termin (maksymalnie do 30 września 2015 r.), zostanie ustalony z Zarządem Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy oraz Miejskimi Zakładami Komunikacyjnymi. Licytacja trwa tylko do 20 stycznia!

Przejdź do aukcji

Do licytacji zapraszają:

logo_zdmikp_male logo_mzk_male_ logo_snrrtp_male_

W tym roku także członkowie naszego Stowarzyszenia aktywnie włączyli się w działania WOŚP:)

Wośp 2015

Foto: Jakub Kawczyński, Mateusz Machel.

Share

About Author

Robert Reimus

(0) Odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *