Remarszrutyzacja – schematy połączeń | Stowarzyszenie na rzecz rozwoju transportu publicznego w Bydgoszczy
Projekty — 26 listopada 2013

13 listopada opublikowaliśmy ogólne założenia projektu remarszrutyzacji linii komunikacji miejskiej w Bydgoszczy. Od czerwca pracował nad nim specjalny zespół powołany przez Zastępcę Prezydenta Bydgoszczy – Łukasza Niedźwieckiego. W efekcie pracy zespołu powstała propozycja zupełnie nowej sieci komunikacji miejskiej, wraz z nową taryfą. Na naszej stronie możecie się zapoznać z ogólnymi założeniami, którymi kierował się zespół.

Dzisiaj przypominamy jak może wyglądać nowa sieć komunikacji miejskiej. Zachęcamy do zapoznania się ze schematem ogólnym, a także szczegółowymi schematami dla sieci tramwajowej, dla obsługi Osowej Góry, Czyżkówka, Smukały, Miedzynia, Wilczaka, Kapuścisk, Wyżyn, Glinek i Łęgnowa.

 

Schemat ogólny

 

 

Schemat sieci tramwajowej

 

 

Schemat połączeń dla Osowej Góry, Czyżkówka, Smukały

 

 

Schemat połączeń dla Miedzynia i Wilczaka

 

 

Schemat połączeń dla Kapuścisk, Wyżyn, Glinek, Łęgnowa

 

Zachęcamy do dzielenia się swoimi uwagami do nowej siatki połączeń przez e-mail, facebooka, a także nasze forum dyskusyjne. Prosimy także o wypełnienie ankiety dotyczącej funkcjonowania komunikacji miejskiej w Bydgoszczy. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmuje ok. 3 minut.

Wypełnij ankietę!

Schematy sieci: Społeczny zespół ds. remarszrutyzacji linii komunikacyjnych w Bydgoszczy. Schemat sieci tramwajowej: Jerzy Chamier-Gliszczyński, Gazeta Pomorska.

Share

About Author

Robert Reimus

(0) Odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *