Jak możesz nam pomóc? | Stowarzyszenie na rzecz rozwoju transportu publicznego w Bydgoszczy

Jak możesz nam pomóc?

Nasze Stowarzyszenie to 20 osobowa grupa, która działa w trosce o dobro setek tysięcy osób poruszających się po Bydgoszczy. Wsparcie i aktywność pomogą nam lepiej i efektywniej podejmować działanie w kolejnych sprawach, publikować nowe materiały, kontynuować remont pierwszego i jedynego zabytkowego autobusu w Bydgoszczy.

  • Dziel się swoimi uwagami i pomysłami związanymi z funkcjonowaniem komunikacji miejskiej, pozwoli nam to lepiej działać w interesie mieszkańców Bydgoszczy.
  • Dziel się swoimi informacjami i materiałami historycznymi. Dzięki nim Stowarzyszenie może publikować kolejne artykuły poświęcone historii naszego miasta przybliżając ją mieszkańcom Bydgoszczy.
  • Pomóż nam w remoncie zabytkowego autobusu Jelcz M11 należącego do Stowarzyszenia. Wiele już udało nam się zrobić, jednak autobus nadal wymaga wykonania pewnych prac, dzięki którym przez wiele lat będzie mógł wozić bydgoszczan przypominając im dawne czasy. Jeśli możesz zaoferować części do autobusu lub wykonanie usługi na korzystnych warunkach prosimy o kontakt!
  • Przekaż 1% należnego podatku dochodowego na realizację celów Stowarzyszenia. Za te środki utrzymujemy naszą stronę internetową, największe w regionie forum poświęcone transportowi publicznemu, organizujemy imprezy, a przede wszystkim remontujemy nasz zabytkowy autobus.
  • Polub nasz profil na facebooku i udostępniaj nasze wpisy dla znajomych. Dzięki temu więcej osób dowie się o naszych działaniach.
  • Dołącz do Stowarzyszenia! Poznaj zaangażowane społecznie osoby, razem z nami organizuj imprezy, sporządzaj pisma związane z optymalizacją komunikacji miejskiej, miej wpływ na to, co się dzieje w Twoim mieście.