Nasze zabytkowe autobusy Wydarzenia — 24 listopada 2010

Andrzej jest studentem edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej na Instytucie Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Wspaniały muzyk, student i przyjaciel, biorący czynny udział w wielu koncertach filharmonicznych, jako jeden z pierwszych tenorów chóru akademickiego UKW. Uczestniczył także w wielu koncertach rozrywkowych, koncertach jubileuszowych Beanusa oraz wielu imprezach organizowanych przez uczelnię i miasto, takich jak Bydgoski Festiwal Nauki.

Celem akcji jest zebranie środków finansowych na jego leczenie.

 

Nasze Stowarzyszenie postanowiło wesprzeć tą szczytną akcję poprzez zorganizowanie przejazdu po mieście naszym nowym nabytkiem – autobusem Jelcz M11. Podjęliśmy się wyremontowania tego autobusu i zachowania go jako pojazdu zabytkowego – podobnie jak w największych miastach Polski, chcemy ocalić od zapomnienia i zniszczenia zabytek techniki, który codziennie przez 21 lat służył mieszkańcom.

Koszt przejazdu wynosi jedynie 5 zł a cały dochód zostanie przekazany na leczenie Andrzeja.

Dlatego też, w imieniu Klubu oraz organizatorów akcji serdecznie zapraszamy we wtorek, 30. listopada 2010 r. na przejazd Andrzejobusem, a także na inne imprezy organizowane tego dnia.

 

Przejazd rozpoczyna się o godzinie 18:50 na osiedlu Leśnym. Następnie przejedziemy ulicami Sułkowskiego, Ogińskiego, Moniuszki, Skłodowskiej – Curie, Wyszyńskiego, Jana Pawła II, Ujejskiego, Wojska Polskiego, Kujawską, Poznańską, Kruszwicką, Focha, Jagiellońską, Ogińskiego. Koniec trasy zaplanowaliśmy przy Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego.

Przystanki na trasie:

  1. START: Osiedle Leśne – 19:00
  2. Ogińskiego – UKW – 19:05
  3. Skłodowskiej – Curie – Jurasza – 19:10
  4. Rondo Toruńskie – 19:20
  5. Ujejskiego – Wojska Polskiego – 19:22
  6. Rondo Kujawskie – 19:25
  7. Zbożowy Rynek – 19:30
  8. Rondo Grunwaldzkie – 19:35
  9. Plac Teatralny – 19:40
  10. Rondo Jagiellonów – 19:45
  11. KONIEC: Chodkiewicza – UKW – 19:50
Jak jeszcze możesz pomóc?

Share

About Author

Robert Reimus